Trask Trainee Program

Chceš při studiu na vysoké škole pracovat a nevíš, kde začít? Studuješ informatiku a láká tě svět IT? Nastartuj svoji kariéru v Trasku! U nás si můžeš vyzkoušet spolupráci s kolegy s dlouholetou praxí, kteří ti naopak budou oporou při získávání odborných znalostí a zkušeností.

Basic and Advanced Trainee

V rámci programu Trask Trainee nabízíme dva stupně spolupráce - Basic Trainee je určen pro studenty se základními znalostmi a bez jakékoliv předchozí praxe, Advanced Trainee je pak vhodný pro studenty vyšších ročníků, kteří již s praxí z projektů v IT mají zkušenosti.

Advanced Trainee

Jsi Advanced Trainee. Co se bude dít dál? Čekají tě větší projekty, větší zodpovědnost, více samostatnosti a možnost vyzkoušet si nové role. Ukončil jsi školu a máš zájem s námi dlouhodobě spolupracovat? Jsi v Trasku spokojený a rozumíme si navzájem? V tom případě ti rádi nabídneme práci na  pracovní poměr. Staneš se jedním z nás a o zajímavou práci v Trasku nebudeš mít nikdy nouzi.

Chci být Advanced Trainee

Basic Trainee

Je z tebe Basic Trainee. Co tě teď čeká? Přiřadíme tě k projektu v oblasti bankovnictví, financí, nebo průmyslu, jednoduše dle tvého zaměření. Na úvod tě zaškolíme a poskytneme ti všechny důležité informace. Potom se seznámíš se svým nadřízeným, který tě tvým projektem bude provázet a na kterého se budeš moci s čímkoliv a kdykoliv obrátit. Během projektu tě budeme průběžně hodnotit, můžeš tak ovlivňovat své pracovní nasazení a rozvíjet naši spolupráci. Jakmile budeš mít dostatečné znalosti, přeřadíme tě do programu Advanced Trainee, a to buď v rámci testování, analýz, nebo programování.

Chci být Basic Trainee

Na co se chceme zaměřit?

  • Vývoj
  • Testování
  • Analýzy
  • Tvorba automatizovaných testů
  • Quality management
  • Podpora testů, dokumentace