Sharepoint Programátor

Praha

Mám zájem


Bylo posledních několik let Tvým denním chlebem budování řešení nad plaformou SharePoint? Chceš se věnovat designu a implementaci řešení nad touto platformou a zdokonalit se především ve výzvách online platformy? Ovládáš programování v oblasti .NET, frontendu a skriptovacích jazyků? Pokud aspoň na některé body je odpovědí ano, tak Tě rádi přivítáme do našeho týmu.


Tvůj Tech Stack


 • MS Sharepoint On-Premise i Online
 • .NET, C#, PowerShell, Angular, REACT

Co Tě čeká

Tvojí náplní práce bude návrh řešení na platformě SharePoint, případně Microsoft 365. Budeš součástí týmu, kde budeš odpovědný za vývoj řešení. Dále také návrh technického řešení a tvorba technické nebo administrátorské dokumentace. A vývoj nadstaveb pro Power Automate a Power Apps.


Co k tomu budeš potřebovat:

 • Zkušenosti s návrhem, realizací a provozem řešení nad MS Sharepoint On-Premise a alespoň teoretické zkušenosti s Online řešením.
 • Znalosti vývoje pro tuto platformu jak na straně backendu, tak na straně frontendu.
 • Výhodou jsou reálné zkušenosti z migračních projektů. Ať už na úrovni přechodu mezi různými verzemi On-Premise nebo z migrací z On-Premise do Online.
 • Ovládání „out of the box“ možností SharePointu a jejich konfigurace bez nutnosti vývoje.
 • Orientace v cloudovém světě Microsoft 365 – především Power Automate a Power Apps.
 • ČJ/SJ a alespoň pasivně, AJ minimálně na úrovni čtení technických dokumentací.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Škoda Auto /.Net, SharePoint Development

Tvůj budoucí šéf:

Pavlína Uchytilová

Pavlína Uchytilová Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn