Integration Analyst

Praha

Mám zájem


V Trasku jsme na integraci vyrostli a systematicky se jí věnujeme více než 25 let, za tu dobu jsme vybudovali největší tým certifikovaných integračních expertů ve střední Evropě a i díky tomu máme velmi zajímavé projekty, při kterých budujeme moderní integrační řešení pro širokou škálu zákazníků v čele s bankovním sektorem. Kromě standardních páteřních ESB (hlavně na IBM, WSO2, RedHat platformách), děláme API Management (WSO2, IBM, CA), stavíme integrační mikroslužby v Apache Camel, dodáváme event stream (např. Kafka) a to vše již často na kontejnerizovaném prosředí (OpenShift, Kubernetes). A tento náš tým stále rozšiřujeme a budeme rádi, když Tě přivítáme u nás. 


Co Tě čeká

Integrační analýza na dodávkách využívajících technologie ESB, APIM, integrační mikroslužby, messaging, Kafka, ELK. V neposlední řadě Tě čeká návrh servisních specifikací, návrh formátu zprávy, způsobu komunikace, datová analýza, ale budeš se věnovat také rozhraní služeb, kooperovat s businesssem a vývojem. Dále budeš navrhovat způsob realizace požadavků a funkční specifikaci.


Co k tomu budeš potřebovat:

  • Znalost principů web services  (REST, SOAP, JSON, XML, WSDL, XSD, OpenAPI) a znalost základních integračních patternů.
  • Znalost UML diagramů (především sekvenční, aktivity apod.) a znalost algoritmizace.
  • Umíš základy práce s DB (např Oracle) a verzovací systémy (např. GIT).
  • Nechybí Ti zdravý selský rozum, umění logicky uvažovat.
  • A ovládáš angličtinu slovem i písmem.
  • Výhodou je znalost integračních nástrojů (IBM,  WSO2, JBoss Fuse, Oracle). Pokud znáš SOAP UI nebo Postman a také messaging systém (nejlépe IBM MQ). Dále se hodí základy administrace UNIX a Windows (včetně skriptování).

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Integrace

Tvůj budoucí šéf:

Martin Citron

Martin Citron Manager, Integration middleware

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Integration Architect

Zjisti více

Integration Developer

Zjisti více