Sharepoint Specialist

Praha

Mám zájem


Máš zájem o budování řešení nad platformou MS SharePoint jak v Online, tak v On-Premise? Chceš se zdokonalovat nad inovativními přístupy ve světě Microsoft 365 a zároveň mít v zádech silnou společnost, která Ti dá možnost učit se a získat certifikát? Pokud máš již nyní nějaké zkušenosti ve světě SharePoint, ať na vývojářské, konfigurační nebo administrátorské pozici, tak společně určitě složíme pozici tak, aby Tě práce u nás bavila a zároveň jsi byl ten chybějící článek v našem týmu.


Tvůj Tech Stack


 •     MS Sharepoint
 •     Microsoft 365 služby – Power Automate, Power Apps

Co Tě čeká

Tvojí náplní práce bude návrh řešení na platformě SharePoint případně Microsoft 365. Budeš napřímo komunikovat s klienty, mapovat jejich potřeby a navrhovat možná řešení. Dále Tě čeká popis řešení a jeho dokumentace. Navržené řešení budeš na úrovni konfigurace realizovat na dané platformě. V případě přesahu řešení do vývojové oblasti koordinace s vývojovým týmem a začlenění do celkového konceptu. A také digitalizace business procesů pomocí Power Automate a případně jednoduché využití Power Apps.

Co k tomu budeš potřebovat:

 • Zkušenosti s návrhem, realizací a provozem řešení nad MS Sharepoint On-Premise a alespoň teoretické zkušenosti s Online řešením.
 • Výhodou jsou reálné zkušenosti z migračních projektů. Ať už na úrovni přechodu mezi různými verzemi On-Premise nebo z migrací z On-Premise do Online.
 • Ovládání „out of the box“ možností SharePointu a jejich konfigurace bez nutnosti vývoje.
 • Orientaci v cloudovém světě Microsoft 365 – především Power Automate a Power Apps.
 • Chápání business potřeb našich klientů – intranetové portály, uložiště dokumentů, digitalizace business procesů atd.
 • ČJ/SJ a alespoň pasivně AJ, minimálně na úrovni čtení technických dokumentací.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Škoda Auto /.Net, SharePoint Development

Tvůj budoucí šéf:

Pavlína Uchytilová

Pavlína Uchytilová Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

IT Recruiter

Zjisti více