Integration Developer

Praha

Mám zájem


V Trasku jsme na integraci vyrostli a systematicky se jí věnujeme více než 25 let, za tu dobu  jsme vybudovali největší tým integračních expertů ve střední Evropě. Portfolio našich dodávek je velmi široké a uvítáme každého nového šikovného kolegu a kolegyni, kteří se rádi učí nové věci. Budeš se podílet na vývoji integračních komponent v technologiích IBM App Connect Enterprise, WSO2 API Management a Enterprise Integrator či Apache Camel a JAVA. Budeš dodávat integrační služby, apička a mikroslužby pro páteřní ESB a API Managementy u našich zákazníků ať už on-premise nebo do cloudu. Důležitou součástí práce jsou také integrace pomocí messagingu a streamování. V této oblasti budeš pracovat především s technologiemi IBM MQ a Apache Kafka. A samozřejmě nesmíme zapomenout na logování a analytiku, u nás nejčastěji ve formě ELK stacku. A není potřeba se obávat, že po tobě budeme chtít perfektní znalost všech uvedených technologií. Můžeš se zaměřit na několik málo oblastí a v nich postupně tříbit své znalosti.


Co Tě čeká

Vývoj na dodávkách využívajících technologie ESB, APIM, integrační mikroslužby, messaging, Kafka, ELK. Budeš komunikovat se zákazníkem a také pracovat s dokumentací.

Co k tomu budeš potřebovat:

  • Základní znalost programovacího jazyka Java (schopnost vystavit a provolat webovou službu nebo REST API).
  • Znát základy integračních patternů, principy messagingu a transakčního zpracování.
  • Schopnost přistupovat k relačním databázím.
  • Umět principy webových služeb a REST, orientovat se ve WSDL, XSD, případně OpenAPI.
  • Výhodou je znalost nástrojů v oblasti aplikační integrace (middleware, ESB).

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Integrace

Tvůj budoucí šéf:

Martin Citron

Martin Citron Manager, Integration middleware

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Integration Analyst

Zjisti více

Integration Architect

Zjisti více