Reporting Specialist

Praha

Mám zájem


Baví Tě práce s daty? Rád/a získáváš z dat informace užitečné pro management a rád/a bys s námi pracoval na zajímavých projektech pro naše významné klienty z oblasti financí a automobilového průmyslu v ČR, případně i v Německu? Pak hledáme právě Tebe!


Co Tě čeká


Jedno je jisté - čeká Tě práce s daty a k tomu potřebnými nástroji. Rozhodně využiješ SQL a reportingové nástroje, jako jsou třeba Power BI, Tableau, Qlik apod. Budeš komunikovat se zákazníkem, s týmem a také pracovat s dokumentací.

Co k tomu budeš potřebovat:

  •  VŠ matematického, technického nebo ekonomického zaměření.
  • Schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vytahovat z nich důležité informace, vizualizovat, hledat v nich trendy a souvislosti, interpretovat je.
  • Bezvadné ovládání SQL.
  • Praktické zkušenosti s jedním z reportingových nástrojů (Power BI, Tableau, Qlik).
  • Chuť učit se nové přístupy a pak je přinášet do svého řešení.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Výhodou je zkušenost s jedním z programovacích jazyků (Python, Java, Scala). Dále pokud se vyznáš v DWH nebo také v cloudovém prostředí (AWS, Azure). Anebo pokud umíš německy.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; baví je práce s daty, chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Intelligence

Tvůj budoucí šéf:

Lucie Slavíčková

Lucie Slavíčková Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Data Analyst

Zjisti více