Python Developer

Praha

Mám zájem


Co Tě čeká

V roli developera se budeš věnovat vývoji aplikací a jejich komponent v jazyce Python a v jeho frameworcích. Čeká Tě práce s daty, jejich transformace, vizualizace a interpretace. Můžeš se těšit na spolupráci v týmu v Trasku i u našich zákazníků.

Co k tomu budeš potřebovat

  • Programátorskou dovednost a znalost Pythonu.
  • Schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vizualizovat a interpretovat. 
  • Znalost knihoven Pandas, numpy, matplotlib, dash/plotly.
  • Chuť učit se nové technologie a pak je přinášet do svého řešení.
  • Máš za sebou VŠ matematického, technického nebo ekonomického zaměření. 
  • Výhodou je, podílel-li ses na vývoji webových projektů v Djangu, zkušenost s ThingWorx a nebo s deeplearningem v tensorflow. Oceníme také, pokud máš aktivní znalost anglického či německého jazyka.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; baví je vývoj, chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Intelligence

Tvůj budoucí šéf:

Lucie Slavíčková

Lucie Slavíčková Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

.NET Programátor

Zjisti více

Senior Java Developer

Zjisti více

DWH Architect

Zjisti více