Delivery Manager/Consultant

Praha

Mám zájem


Právě obsazujeme roli odborného Delivery Managera/Consultanta pro klíčové zákazníky. Jedná se o Learning Management Platformu - oblast vzdělávání a rozvoje zaměstnanců se zaměřením na korporátní zákazníky. Přidej se k našemu eDoceo týmu a pracuj s moderními technologiemi ve spolupráci s odborníky ve svém oboru. Pokud máš za sebou prokazatelné zkušenosti v oblasti projektového managementu, rád/a se setkáváš s klienty, nasloucháš jejich potřebám a sebevědomě prezentuješ nabízené řešení, pak hledáme právě tebe!

Co Tě čeká

Budeš aktivně komunikovat se stávajícími i potenciálními zákazníky Trasku, prezentovat jim naše řešení, budeš pro ně fungovat jako jejich hlavní kontaktní osoba. Svou znalostí našeho řešení a schopností porozumění požadavků klientů budeš cíleně navrhovat rozvoj u zákazníků a vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti vzdělávání, zpracovávat prezentace a nabídky. Budeš aktivně spolupracovat při analýze a návrhu konceptu vzdělávání a řídit dodávku technologií i implementaci vzdělávacích procesů.

Co k tomu budeš potřebovat:

 • Jsi proaktivní, samostatný/á, strukturovaný/á a spolehlivý/á.
 • Jsi reprezentativní a Tvé komunikační dovednosti jsou na velice dobré úrovni.
 • Baví Tě oblast vzdělávání, máš přehled o klasických i nejnovějších způsobech a trendech.
 • Dobře se orientuješ v oblasti HR procesů.
 • Máš schopnost dobře porozumět potřebám a přáním klientů, které dovedeš zhmotnit do podoby zadání pro technický tým LMS a následně si i odřídit danou dodávku.
 • Máš zkušenosti s projektovým řízením, vedl/a jsi již několik implementačních projektů.
 • Máš aktivní znalost anglického jazyka. Němčina je výhodou.
 • Výhodou je také znalost problematiky vzdělávání ve větších společnostech, zkušenosti s metodikou tvorby vzdělávacího obsahu, případně i s realizací vzdělávacích materiálů.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

E-Doceo

Tvůj budoucí šéf:

Vladimír Alexovič

Vladimír Alexovič Manager, E-learning & eDoceo

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn