Security Tester

Praha

Mám zájem


Zajímáš se o nejnovější technologie? Baví Tě správa, údržba a zajištění bezpečnosti IT infrastruktury? Přidej se k nám! V oddělení Infrastructure and Automation se na Tebe těší 70 kolegů a kolegyň na pozicích System Engineer, Project Manager, IT Architect a další. Najdeš u nás nadějné juniory, ale potkáš zde také odborníky s 15+ lety zkušeností v IT.


Co Tě čeká

Odhalování zranitelnosti systémů, analýza a vyhodnocování rizik, zpracování dokumentace. Podílet se budeš také na bezpečnostních auditech našich klientů.


Co k tomu budeš potřebovat:

  • Znalost doporučených postupů pro testování bezpečnosti systémů (OWASP, OSSTMM, PTES).
  • Znalost nástrojů pro skenování a správu zranitelností (Nessus, Rapid7, Qualys, Retina apod.).
  • Všeobecný přehled v bezpečnostních předpisech a osvědčených postupech.
  • Výhodou jsou zkušenosti s provozováním serverových aplikací, znalost síťových technologií, virtualizace a skriptování.
  • Samostatnost, pečlivost a trpělivost.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Infrastruktura

Tvůj budoucí šéf:

Martin Bareš

Martin Bareš Manager, Virtualizace a bezpečnost IT

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn