IT Recruiter

Praha

Mám zájem


Jsme Trask, technologický lídr trhu. Díky nám si mohou klienti bank vzít půjčku bez návštěvy pobočky, firmám pomáháme snižovat náklady a šetřit hordy papírů díky digitalizaci, ve ŠKODA AUTO díky nám vytvářejí 3D modely aut a jsme profesionálové přes umělou inteligenci a virtuální realitu.


Staň se naším IT recruiterem, propoj lidi se správnými příležitostmi a pomoz nám s expanzí. 

Budeš součástí důležité mise představit Trask a jeho unikátní projekty světu. Chceme se stát evropskou jedničkou a k tomu do svého odhodlaného týmu potřebujeme někoho, kdo zvládne velké věci a nebojí se jít do neprobádaných území. 


Koho hledáme?

  • Někoho, kdo se orientuje ve světě IT a má o technologie přirozený zájem. Rád sleduje nové trendy, aplikace pro nábor a má chuť uplatnit své schopnosti i kreativitu.
  • Chceme člověka, který bude vyhledávat a oslovovat kandidáty pro naše projekty, domlouvat a realizovat pohovory, komunikovat s nimi a hledat cesty k přilákání zajímavých a zkušených lidí.
  • S hiring manažery bude zjišťovat náborové potřeby, plánovat celý náborový proces a hlavně dělat skvělou práci s přidanou hodnotou pro všechny strany.
  • Očekáváme alespoň dva nebo tři roky zkušeností z oblasti IT recruitmentu, uvítáme i zkušenost s obsazováním bodyshop poptávek.
  • Oceníme profíka, který chápe, že na kandidáty z IT musí mluvit jejich řečí. Že budovat si v oboru dobrou pověst je nutnost. Uvědomuje si, že profesionál slyší hlavně na smysluplnou práci a pokrokové projekty.  


Co ti za to nabídneme:

  • Budeš hledat talenty do expandující firmy. Jsme tým odborníků, od kterých se toho hodně naučíš, a zároveň se toho rádi hodně naučíme i my od tebe.  
  • Přesto, že děláme velké projekty, naše firemní kultura a kolektiv má ráz malé rodinné komunity. Moc dobře si uvědomujeme, že život není jen práce.  
  • Získáš 5 týdnů dovolené, 3 sick days a flexibilní práci.
  • Budeš se moci rozvíjet na odborných školeních či konferencích i online jazykových kurzech.
  • Máme celou škálu benefitů, včetně rozvojových programů a školení. Nechybí ani firemní posilovna. 

Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na Tebe.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Human Resources

Tvůj budoucí šéf:

Miroslava Hrivňáková

Miroslava Hrivňáková Talent Acquisition Director

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Office Assistant

Zjisti více