IT Recruiter

Praha

Mám zájem


Trask je společnost s víc než miliardovým obratem, která přináší na český i evropský trh nejnovější technologie a inovace už 26 let. 

Na našem integračním řešení běží největší banky u nás, ve ŠKODA AUTO díky nám vytvářejí 3D modely aut, a to je jen malý výčet všeho, co naši experti umí. Víc zjistíš, až se přijdeš podívat. Náš HR tým totiž potřebuje dalšího kolegu, kterého baví propojovat lidi se správnými příležitostmi a pomůže nám s expanzí.


Koho hledáme?

  • Hledáme někoho, kdo se orientuje ve světě IT a má o technologie přirozený zájem. Rád sleduje nové trendy a aplikace pro nábor a má chuť uplatnit své schopnosti i kreativitu – věci se musí hýbat a zlepšovat.
  • Chceme člověka, který bude vyhledávat a oslovovat kandidáty pro naše projekty, domlouvat a realizovat pohovory, komunikovat s nimi a hledat cesty k přilákání zajímavých a zkušených lidí.
  • S hiring manažery bude zjišťovat náborové potřeby, plánovat celý náborový proces a hlavně dělat skvělou práci s přidanou hodnotou pro všechny strany.
  • Očekáváme alespoň dva nebo tři roky zkušeností z oblasti IT recruitmentu, uvítáme i zkušenost s obsazováním bodyshop poptávek.
  • Oceníme profíka, který chápe, že na kandidáty z IT musí mluvit jejich řečí. Že budovat si v oboru dobrou pověst je nutnost. Uvědomuje si, že dobrý ajťák slyší hlavně na smysluplnou práci a pokrokové projekty.  


Co Ti za to nabídneme?

  • Budeš hledat talenty do expandující firmy. Jsme tým odborníků, od kterých se toho hodně naučíš, a zároveň se toho rádi hodně naučíme i my od Tebe.  
  • Přesto, že děláme velké projekty, naše firemní kultura a kolektiv má ráz malé rodinné komunity. Moc dobře si uvědomujeme, že život není jen práce.  
  • Svých lidí si vážíme a nemyslíme to jen jako klišé.
  • Ve všech akcích se promítá naše filozofie a hodnoty. Sázíme na aktivní a svobodné lidi, otevřenost a spolupráci, dlouhodobé vztahy, znalosti a profesionalitu.
  • Máme celou škálu benefitů, včetně rozvojových programů a školení. Nechybí ani firemní posilovna nebo třeba jazykové kurzy. 

Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na Tebe.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Human Resources

Tvůj budoucí šéf:

Miroslava Hrivňáková

Miroslava Hrivňáková Talent Acquisition Director

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn