Application Administrator

Praha

Mám zájem


Zajímáš se o nejnovější technologie? Baví Tě správa, údržba a zajištění bezpečnosti IT infrastruktury? Přidej se k nám! V oddělení Infrastructure and Automation se na Tebe těší 70 kolegů a kolegyň na pozicích System Engineer, Project Manager, IT Architect a další. Najdeš u nás nadějné juniory, ale potkáš zde také odborníky s 15+ lety zkušeností v IT.


Tvůj Tech Stack

 •     OS Linux nebo Windows
 •     Aplikační servery
 •     SQL – tvorba dotazů

Co Tě čeká

V roli aplikačního administrátora budeš v prostředí našeho klienta dohlížet na bezproblémový provoz svěřených aplikací, vyhodnocovat logy aplikačních řešení a řešit případné incidenty. Zároveň budeš konzultovat technologická řešení, implementovat nové technologie, vytvářet a upravovat provozní dokumentaci. Nemusíš být expert, stačí mít nadšení a chuť učit se novým věcem.


Co k tomu budeš potřebovat:

 • Zkušenost s administrací aplikací.
 • Znalost aplikačních serverů.
 • Ochotu pracovat na provozní pozici, kde tě čekají pohotovosti a běžné provozní aktivity.
 • Schopnost rychle se zorientovat v nových technologiích.
 • Uvítáme zkušenosti s DevOps a vyhodnocováním monitoringu, zájem o Kubernetes a Ansible.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.
Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Oblast infrastruktury a bezpečnosti

Tvůj budoucí šéf:

Jiří Motejlek

Jiří Motejlek Senior Manager, Infrastructure & automation

Odborné články:

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Microsoft 365 Consultant

Zjisti více

Application Specialist

Zjisti více

Senior Security Consultant

Zjisti více

System Engineer (Exchange)

Zjisti více

Junior Cloud Engineer

Zjisti více

Senior Cloud Engineer

Zjisti více