Frontend Developer

Praha

Mám zájemTrask je společnost s víc než miliardovým obratem, která přináší na český i evropský trh nejnovější technologie a inovace už 26 let. Na našem integračním řešení běží největší banky u nás, ve ŠKODA AUTO díky nám vytvářejí 3D modely aut, naše umělá inteligence pomáhá odhalit rakovinu na mamografických snímcích. A to je jen malý výčet všeho, co naši experti umí. Víc zjistíš, až se přijdeš podívat. 


Co Tě čeká

Tvým úkolem bude návrh a implementace pokročilých webových aplikací, vývoj a údržba UI testů, ale také aplikační podpora.


Co k tomu budeš potřebovat:

  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním.
  • Znalost JavaScriptu a některého z frameworků (AngularJS, ReactJS).
  • Nezbytnou znalost stylování a přípravy šablon (HTML5, CSS3 a MS Visual Studio).
  • Výhodou je, pokud umíš vytvořit responsivní web a máš základní znalost MS SQL.

Proč se ti u nás bude líbit? 

  • Přesto, že děláme velké projekty, naše firemní kultura a kolektiv má ráz rodinné komunity. Moc dobře si uvědomujeme, že život není jen práce.
  • Svých lidí si vážíme a nemyslíme to jen jako klišé.
  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • Nejsme škrti a máme spoustu benefitů. Třeba: 5 týdnů volna a 3 sick days , stravenky a Benefitní Cafeterii (multisportka, penzijko, zážitky atd.). A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.


Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Professional services

„Nebojíme se zákazníkům otevřeně říci svůj názor a poradit jim alternativní přístup k řešení jejich potřeb. A zásadně — neslibujeme nemožné.“

Tvůj budoucí šéf:

Milan Zajíc

Milan Zajíc Senior Manager, Professional services

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn