Senior Consultant

Praha

Mám zájem


Právě obsazujeme roli seniorního Consultanta pro klíčové zákazníky především z oblasti bankovnictví a se zaměřením na německy mluvící trhy. Pokud máš za sebou prokazatelné zkušenosti v oblasti business analýzy a consultingu, rád/a se setkáváš s klienty, nasloucháš jejich potřebám a sebevědomě prezentuješ nabízené řešení, pak hledáme právě tebe!

Co Tě čeká

Budeš aktivně komunikovat se stávajícími i potenciálními zákazníky Trasku, prezentovat jim naše řešení, budeš pro ně fungovat jako jejich hlavní kontaktní osoba. Svou znalostí našeho řešení a schopností porozumění požadavků klientů budeš cíleně navrhovat rozvoj u zákazníků a vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti vzdělávání, zpracovávat prezentace a nabídky. Budeš aktivně spolupracovat při analýze a návrhu konceptu vzdělávání a řídit dodávku technologií i implementaci procesů.

Co k tomu budeš potřebovat:

  • Selský rozum.
  • Dobře vycházíš s lidmi a umíš věci pochopitelně vysvětlit.
  • Orientuješ se v IT.
  • Je výhodou, pokud už máš zkušenost s dodávkami IT řešení (pozice typu analytik, architekt, seniorní vývojář, teamleader, tech lead a podobně).
  • V celém rozsahu jde o velmi seniorní pozici s praxí 5-10 let v podobné roli, bohatá hands-on zkušenost s vývojem a IT je výhodou. Na druhou stranu nic z toho není podmínkou a naopak rádi uvítáme talentovaného člověka, který nemá tolik zkušeností, ale chce se učit a růst tímto směrem.


Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Consulting

Tvůj budoucí šéf:

Jakub Hytka Head of Banking Business Consulting

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Consultant pro Banking Business tým

Zjisti více