Copywriter

Praha

Práce na plný úvazek - Pracovní smlouva - Na dobu neurčitou

Mám zájem


Jsme Trask, technologický lídr trhu. Díky nám si mohou klienti bank vzít půjčku bez návštěvy pobočky, firmám pomáháme snižovat náklady a šetřit hordy papírů díky digitalizaci a jsme i profesionálové přes umělou inteligenci a virtuální realitu. 


Vlastní časopis i konference. Pátráme po copywriterovi, co miluje výzvy

Nejsme jen další velká IT firma, pracujeme na projektech, které mění celá odvětví. Chceme světu ukázat, kam se může posunout a jak v tom my můžeme pomoci. Hledáme zkušeného psavce, který dokáže vytvořit texty, jež zaujmou i CEOs největších českých a evropských firem – od bank až po automobilky. Bavilo by tě tvořit unikátní obsah s dopadem na celou společnost? Využít své znalosti práce se zdroji a písmeny, abys tvořil poutavý interní obsah, obohacující články, texty do časopisu, který bude mířit pro Zlatý středník, nebo rozhovory se špičkami oboru? V Trasku najdeš možnost dělat svoji práci nejlíp, jak umíš, a přesně tak, jak chceš. 


Koho hledáme?

 • Někoho, kdo umí kreativně psát a práce s obsahem pro něj nekončí vytvořením textů.
 • Někoho, kdo se nebojí vyhrnout si rukávy a pustit se i do rešerše dat a vytvořit z nich smysluplný čtivý obsah. Zjistit a předat světu, jak naše inovace fungují. A to doslova, postupně totiž budeme vytvářet obsah i pro celou Evropu. Tvoje práce bude vidět i za hranicemi.
 • Nepotřebujeme adepta na Pulitzera, ani člověka se dvěma vysokými, ale někoho, kdo už za sebou má pár let praxe a zjistil, že texty jsou tvořeny příběhy a příběhy zase tvoří celé firmy a obory.
 • Někoho, koho baví psát o nových věcech a hledat k nim informace u profíků, kteří je mají v rukávu (jen je musíš umět získat).
 • Nemusíš být kovaný/kovaná v technologiích, jde o umění zacházet s textem a ochotu učit se novinky. V technologiích je buducnost, běž příležitostem naproti.  


Co ti za to nabídneme?

 • Za zády budeš mít super tým, který čeká na tvoje nápady. Nabídne ti podporu a pomoc.
 • Budeš mít zodpovědnost, texty budou stát na tobě. Rádi ti budeme naslouchat. U nás budeš mít slovo, nebudeš jeden z mnoha. Získáš realizaci a zodpovědnost.
 • Opřeš se o zázemí stabilní firmy, která v průběhu krize naopak nabírá nové klienty a expanduje do Evropy. 
 • Máme 28 let praxe, stovky expertů a více než miliardový obrat. Rutina v Trasku nehrozí.
 • O obsah u nás není nouze – od účasti na odborných akcích o inovacích, přes tvorbu scénářů k videím až po vymýšlení textů na blog a servery, jako jsou CzechCrunch atd.
 • Máme super benefity i vybavení kanceláří – od fitka až po fotbálek. Zažiješ i grilování na střeše na Pankráci. 


Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na tebe.  

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Marketing

Tvůj budoucí šéf:

Lenka Mansour

Lenka Mansour Marketing Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Společnost TRASK SOLUTIONS a.s. a další společnosti v její skupině budou zpracovávat poskytnuté osobní údaje a další získané údaje za účely realizace výběrového řízení a interní evidence a ochrany práv. Vaše údaje mohou být pro konzultaci vhodnosti Vašeho profilu předány našim zákazníkům v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, automotive a utility, na jejichž projektech byste se podíleli. Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech jsou dostupné v Informacích o zpracování osobních údajů.

Další volné pozice v oddělení

Social Media Specialist

Zjisti více

Senior Content Creator

Zjisti více