Copywriter

Praha

Mám zájem

Jsme Trask, technologický lídr trhu. Díky nám si mohou klienti bank vzít půjčku bez návštěvy pobočky, firmám pomáháme snižovat náklady a šetřit hordy papírů díky digitalizaci a jsme i profesionálové přes umělou inteligenci a virtuální realitu. 


Vlastní časopis i konference. Pátráme po copywriterovi, co miluje výzvy

Jsi univerzální kopík, který přistupuje k obsahu jako k celku a tvoří texty, jež zaujmou? Nechceme být jen další velká IT firma. Chceme ukázat světu, co velkého umíme, a to řečí, které porozumí. Míříme si pro Zlatý středník a potřebujeme někoho, kdo má ambice a rád vymýšlí obsah na míru. Chtěl/a bys mít na starost vlastní časopis o inovacích? Baví tě psát newslettery, které si lidi opravdu otevřou? Online články, rozhovory s experty a poutavé texty lákající na konference a další akce, kam zveme největší klienty u nás i ze zahraničí? V Trasku najdeš možnost dělat svoji práci nejlíp, jak umíš. Svůj potenciál využiješ beze zbytku.


Koho hledáme?

 • Někoho, kdo umí kreativně psát a vymýšlet content od A do Z. Práce s obsahem pro něj nekončí vytvořením textů.
 • Kdo se nebojí vyhrnout si rukávy a pustit se i do analýzy dat a vytvořit z nich smysluplný čtivý obsah. Zjistit a předat světu, jak naše inovace fungují. A to doslova, postupně totiž budeme vytvářet obsah i pro celou Evropu. Tvoje práce bude vidět i za hranicemi.
 • Vyžadujeme praxi v agentuře, redakci nebo na volné noze – hledáme kohokoli, kdo si prošel zkušenostmi se slovy.
 • Nepotřebujeme adepta na Pulitzera, ani člověka se dvěma vysokými, ale někoho, kdo už za sebou má pár let praxe a zjistil, že texty jsou tvořeny příběhy a příběhy zase tvoří celé firmy a obory.
 • Někoho, koho baví psát o nových věcech a hledat k nim informace u profíků, kteří je mají v rukávu (jen je musíš umět získat).
 • Nemusíš být kovaný/kovaná v technologiích, jde o umění zacházet s textem a ochotu učit se novinky. V technologiích je buducnost, běž příležitostem naproti.


Co ti za to nabídneme?

 • Za zády budeš mít super tým, který čeká na tvoje nápady. Nabídne ti podporu a pomoc.
 • Budeš mít zodpovědnost, texty budou stát na tobě. Rádi ti budeme naslouchat. U nás budeš mít slovo, nebudeš jeden z mnoha. Získáš realizaci a zodpovědnost.
 • Opřeš se o zázemí stabilní firmy, která v průběhu krize naopak nabírá nové klienty a expanduje do Evropy. Budeš u velkých projektů – pomocí umělé inteligence umíme odhalit rakovinu nebo třeba vyrábět auta pro Škodovku.
 • Máme 26 let praxe, stovky expertů a více než miliardový obrat. Rutina v Trasku nehrozí.
 • O obsah u nás není nouze – od účasti na odborných akcích o inovacích, přes tvorbu scénářů k videím až po vymýšlení textů na blog a servery, jako jsou CzechCrunch atd.
 • Máme super benefity i vybavení kanceláří – od fitka až po fotbálek. Zažiješ i grilování na střeše na Pankráci.

Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na tebe.  

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Marketing

Tvůj budoucí šéf:

Lenka Mansour

Lenka Mansour Marketing Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn