Banking consultant

Praha

Práce na plný úvazek – Pracovní smlouva – Na dobu neurčitou

Mám zájem


Pojď s námi připravit (nejen) finanční instituce na současnou dobu a pomoci jim postavit se čelem digitálním trendům a transformaci, včetně implementace nových inovativních za pomoci moderních technologií a přístupů jako Machine Learning a BlockChain. Pomáháme nejen velkým bankám, ale i pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími úvěrové riziko. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění finanční instituce k lepšímu a přinášejí klientům a koncovým uživatelům úplně nový moderní zkušenost.

Pokud máš za sebou prokazatelné zkušenosti v oblasti digitalizace a consultingu, rád/a se setkáváš s klienty, nasloucháš jejich potřebám a sebevědomě prezentuješ nabízené řešení, pak hledáme právě tebe!


Co tě čeká:

 • V našem týmu pomáháme klientům stanovit a implementovat digitální strategie, včetně vymyslení a vybudování nových digitální řešení pro finanční insitutuce, pojišťovny a start-upy. Jde samozřejmě o IT řešení. Dáme ti možnost soustředit se na různé technologie jako je blockchain, AI, NLP nebo IoT.
 • Všechny naše řešení výborně zapadají do zamýšlené strategie a mají dokonale vychytaný UX, který je u mobilních nebo webových aplikací hrozně důležitý. Abychom nadesignovali naše řešení co nejoriginálněji, dáváme denně prostor kreativitě. Ve finále testujeme řešení s klienty a upravujeme podle jejich potřeb.
 • V rámci role konzultanta budeš aktivně komunikovat se stávajícími i potenciálními zákazníky Trasku, prezentovat jim naše řešení, budeš pro ně fungovat jako jejich hlavní kontaktní osoba. Svou znalostí našeho řešení a schopností porozumění požadavků klientů budeš cíleně navrhovat rozvoj u zákazníků a vyhledávat nové obchodní příležitosti, zpracovávat prezentace a nabídky. Budeš aktivně spolupracovat při analýze a návrhu konceptu nových řešení a produktů, a řídit dodávku technologií i implementaci procesů z obchodního a klientského pohledu.

Co k tomu budeš potřebovat:

 • Selský rozum – ten je důležitý :)
 • Dobře vycházíš s lidmi a umíš věci pochopitelně vysvětlit
 • Bez komunikativní angličtiny se u některých klientů neobejdeš
 • Máš zkušenosti a pochopení fungování finančního trhu a zápal pro věc
 • Nejsou ti cizí čísla a dokážeš přemýšlet o přidané hodnotě řešení v kontextu nákladů pro tvorbu a provoz řešení
 • Orientuješ se v IT a máš alespoň 3 roky zkušeností s konzultačními projekty a dodávkami IT řešení v oblasti digitalizace
 • Bohatá hands-on zkušenost s vývojem a IT je výhodou
Na druhou stranu nic z toho není podmínkou a naopak rádi uvítáme talentovaného člověka, který nemá tolik zkušeností, ale chce se učit a růst tímto směrem.

Co ti nabízíme:

 • Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty a se kterými si budeš rozumět; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků. A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet. Jsme prostě tým se stejnou DNA.
 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech a v rámci rozvoje nových produktů. Děláme totiž pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší, takže u nás získáš rozhled. A to nejen v rámci práce na projektech, ale i v rámci spolupráce se zkušenějšími kolegy s mezinárodním přesahem.
 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací. Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.
 • Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.
 • Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi, péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš.
 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Consulting

Tvůj budoucí šéf:

Jakub Hytka

Jakub Hytka Head of Banking Business Consulting

Máš o danou pozici zájem?
Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Společnost TRASK SOLUTIONS a.s. a další společnosti v její skupině budou zpracovávat poskytnuté osobní údaje a další získané údaje za účely realizace výběrového řízení a interní evidence a ochrany práv. Vaše údaje mohou být pro konzultaci vhodnosti Vašeho profilu předány našim zákazníkům v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, automotive a utility, na jejichž projektech byste se podíleli. Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech jsou dostupné v Informacích o zpracování osobních údajů.

Další volné pozice v oddělení

Junior banking consultant

Zjisti více