Consultant pro Banking Business tým

Praha

Mám zájem


Pojď s námi připravit (nejen) finanční instituce na současnou dobu a pomoci jim postavit se čelem digitálním trendům a transformaci, včetně implementace nových inovativních za pomoci moderních technologií a přístupů jako Machine Learning a BlockChain. Pomáháme nejen velkým bankám, ale i pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími úvěrové riziko. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění finanční instituce k lepšímu a přinášejí klientům a koncovým uživatelům úplně nový moderní zkušenost.

Pokud máš za sebou prokazatelné zkušenosti v oblasti digitalizace a consultingu, rád/a se setkáváš s klienty, nasloucháš jejich potřebám a sebevědomě prezentuješ nabízené řešení, pak hledáme právě tebe!

Co Tě čeká

V našem týmu pomáháme klientům stanovit a implementovat digitální strategie, včetně vymyslení a vyybudování nových digitální řešení pro finanční insitutuce, pojišťovny a start-upy. Jde samozřejmě o IT řešení. Dáme ti možnost soustředit se na různé technologie jako je blockchain, AI, NLP nebo IoT.

Všechny naše řešení výborně zapadají do zamýšlené strategie a mají dokonale vychytaný UX, který je u mobilních nebo webových aplikací hrozně důležitý. Abychom nadesignovali naše řešení co nejoriginálněji, dáváme denně prostor kreativitě. Ve finále testujeme řešení s klienty a upravujeme podle jejich potřeb.

V rámci role konzultanta budeš aktivně komunikovat se stávajícími i potenciálními zákazníky Trasku, prezentovat jim naše řešení, budeš pro ně fungovat jako jejich hlavní kontaktní osoba. Svou znalostí našeho řešení a schopností porozumění požadavků klientů budeš cíleně navrhovat rozvoj u zákazníků a vyhledávat nové obchodní příležitosti, zpracovávat prezentace a nabídky. Budeš aktivně spolupracovat při analýze a návrhu konceptu nových řešení a produktů, a řídit dodávku technologií i implementaci procesů z obchodního a klientského pohledu.

Co k tomu budeš potřebovat:

• Selský rozum.

• Dobře vycházíš s lidmi a umíš věci pochopitelně vysvětlit.

• Komunikativní znalost angličtiny

• Máš zkušenosti a pochopení fungování finančního trhu a zápal pro věc

• Nejsou ti cizí čísla a dokážeš přemýšlet o přidané hodnotě řešení v kontextu nákladů pro tvorbu a provoz řešení

• Orientuješ se v IT a máš alespoň 3 roky zkušeností s konzultačními projekty a dodávkami IT řešení v oblasti digitalizace

• Bohatá hands-on zkušenost s vývojem a IT je výhodou.

• Na druhou stranu nic z toho není podmínkou a naopak rádi uvítáme talentovaného člověka, který nemá tolik zkušeností, ale chce se učit a růst tímto směrem.

Co Ti nabízíme

• Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty a se kterými si budeš rozumět; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků. A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet. Jsme prostě tým se stejnou DNA.

• Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech a v rámci rozvoje nových produktů. Děláme totiž pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší, takže u nás získáš rozhled. A to nejen v rámci práce na projektech, ale i v rámci spolupráce se zkušenějšími kolegy s mezinárodním přesahem

• Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací. Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

• Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

• Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi, péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš.

• Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.

• V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.

A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.


Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Consulting

Tvůj budoucí šéf:

Jakub Hytka Head of Banking Business Consulting

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Senior Consultant

Zjisti více