DevOps engineer (banking)

Praha

Mám zájem


V Trasku jsme na integraci vyrostli a systematicky se jí věnujeme více než 25 let, za tu dobu jsme vybudovali největší tým certifikovaných integračních expertů ve střední Evropě a i díky tomu máme velmi zajímavé projekty, při kterých budujeme moderní integrační řešení pro širokou škálu zákazníků v čele s bankovním sektorem. Kromě standardních páteřních ESB (hlavně na IBM, WSO2, RedHat platformách), děláme API Management (WSO2, IBM, CA), stavíme integrační mikroslužby v Apache Camel, dodáváme event stream (např. Kafka) a to vše již často na kontejnerizovaném prosředí (OpenShift, Kubernetes). A tento náš tým stále rozšiřujeme a budeme rádi, když Tě přivítáme u nás.


Co Tě čeká

Vývoj a správa automatizační nástrojů, CI/CD pipeline, monitorovacích a analytických nástrojů pro agilní týmy našich klientů s využitím technologií jako ArgoCD, Ansible, Teraform, Jenkins, SonarQube, Maven, Nexus, BitBucket, Azure DevOps Server, Elasticsearch, Kibana, Grafana, IBM UCD. Administrace řešení využívající některé z technologií Kubernetes, IBM WAS, IBM MQ, IBM ACE (IIB), IBM BPM, IBM ODM, Apache httpd, Tomcat, nginx, Rabbit MQ, HA Proxy, Apache Kafka, IIS. 


Co k tomu budeš potřebovat:

  • Znáš vývojový cyklus aplikací a GitOps přístup.
  • Zajímá tě automatizace a monitoring.
  • Máš znalost alespoň některých technologií z Kubernetes, Docker, IBM WAS, IBM MQ, IBM ACE (IIB), IBM BPM, Apache httpd, Tomcat, nginx, Rabbit MQ, HA Proxy, Kafka, ArgoCD, Ansible, Teraform, Jenkins, SonarQube, Maven, Nexus, BitBucket, Azure DevOps Server, Elasticsearch, Kibana, Grafana, IBM UCD.
  • Zkušenosti s OS Linux a skriptováním (Bash, Python, …).
  • Dobré komunikační schopnosti, systematičnost a důraz na detail.
  • Ochotu učit se novým technologiím.
  • Výhodou je: Máš přehled o webových službách SOAP, REST (struktura, autentizace). A pokud máš vyzkoušené i nějaké to programování.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků. A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.  

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi, péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš: 

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy. 
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky. 
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích. 


Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Integrace

Tvůj budoucí šéf:

Martin Citron

Martin Citron Manager, Integration middleware

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Technical Engineer

Zjisti více

Technical Engineer Junior

Zjisti více