Event Manager

Praha

Mám zájem

Jsme Trask, technologický lídr českého trhu. Pomáháme největším firmám v Česku zavádět nové inovativní produkty a řešení, máme tým 700 lidí, kanceláře i v zahraničí a obrat přes miliardu, ale zakládáme si na super atmosféře a rodinném kolektivu. 


Budeš jeho důležitou součástí i ty v pozici event managera?

Co by tě čekalo?


Měl/a bys na starosti technologickou akci roku – konferenci Trask Future Insight, online přednášky interních odborníků na pravidelných odborných iTea snídaních, které zároveň slouží jako prodejní nástroj našich produktů, a neminou tě ani poutavé přednášky našich pozvaných hostů.


Pořádal/a bys i zábavné teambuildingy, e-learningové kurzy a další zajímavé eventy. Samozřejmě nechybí ani odlehčené projekty, jako jsou vánoční večírky, letní tábor pro děti zaměstnanců, firemní narozeniny, sportovní eventy pro klienty a další.


Koho hledáme?

  • Event manažer hraje klíčovou roli v našem marketingovém týmu, považujeme ho za projektového manažera on-line a off-line akcí, bez něhož se neobejdeme a jehož práce si vážíme. V současnosti vše pořádáme virtuálně a vnímáme, že každá doba přináší nové možnosti a trendy, které ve výsledku posunou naše eventy dál.
  • Hledáme někoho, kdo rád spolupracuje s lidmi a dokáže vytvořit zajímavý obsah pro interní i externí publikum.
  • Odpovědnosti zahrnují mimo jiné vytváření obsahu, konzultace a plánování akcí, výběr platformy, propagaci a koordinaci akcí, správu rozpočtu atd.
  • Oceníme kreativitu, vynikající komunikační a organizační dovednosti, pečlivé sledování detailů a schopnost orientace v online bussinessovém prostředí.
  • Požadujeme minimálně čtyřletou zkušenost s pořádáním off-line akcí a chceme kolegu, který si loni prohloubil zkušenosti s online zážitky.
  • Zkušenosti s technologiemi jsou výhodou, ale nehledáme technokrata - jen někoho, kdo má dostatek zájmu a nadšení.


Co ti za to nabídneme?


  • Jsme tým odborníků, od kterých se toho hodně naučíš, a zároveň se toho rádi hodně naučíme i my od tebe.
  • Ve všech akcích se promítá naše filozofie a hodnoty. Sázíme na aktivní a svobodné lidi, otevřenost a spolupráci, dlouhodobé vztahy, znalosti a profesionalitu.
  • Máme celou škálu benefitů, včetně rozvojových programů a školení. Nechybí ani firemní posilovna nebo třeba jazykové kurzy. 
  • Umíme se bavit 
Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na tebe. 

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Marketing

Tvůj budoucí šéf:

Lenka Mansour

Lenka Mansour Marketing Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Copywriter

Zjisti více