Senior Content Creator

Praha

Práce na plný úvazek - Pracovní smlouva - Na dobu neurčitou

Mám zájem


Od postů přes rozhovory s experty až po tvorbu bookletů. Hledáme Senior Content Creatora, který má rád rozmanitost


Jsme rostoucí IT firma, která pracuje na projektech, co mění celá odvětví. Ukazujeme velkým firmám, kam se můžou pomocí technologií posunout a realizujeme u nich inovace, které mají dopad na celou společnost. Hledáme zkušeného copywritera a editora, který dokáže tvořit texty, jež zaujmou i CEOs největších českých a evropských firem – od bank až po automobilky.

Bavilo by tě psát o technologiích? Využít své znalosti práce se zdroji a texty k tvorbě poutavých expertních článků, rozhovorů s odborníky, oborových case studies či krátkých textů pro sociální sítě a kampaně? V Trasku najdeš možnost dělat svou práci přesně tak, jak chceš.


Koho hledáme?

 • Někoho, kdo umí kreativně psát a práce s obsahem pro něj nekončí poslední tečkou.
 • Kdo se nebojí zjistit a předat světu, jak naše inovace fungují. A to doslova, postupně totiž budeme vytvářet obsah i pro celou Evropu a Ameriku. Tvoje práce bude vidět i za hranicemi.
 • Někoho, koho baví psát o zajímavých technologiích a hledat k nim informace u profíků, kteří je mají v rukávu (jen je musíš umět získat).
 • Nemusíš být  technický expert, jde o umění zacházet s textem a ochotu učit se nové věci.


Co ti za to nabídneme?

 • Opřeš se o zázemí stabilní firmy, která v průběhu krize naopak nabírá nové klienty a expanduje do Evropy. Budeš u velkých projektů – digitalizujeme banky a pojišťovny, automatizujeme výrobu aut ve Škodovce, pomáháme s realizací projektů zaměřených na hyperkonektivitu, nebo hledáme, jak inovovat oblast energetiky.
 • O obsah u nás není nouze – od účasti na odborných akcích o inovacích, přes tvorbu scénářů k videím až po vymýšlení textů na blog a servery, jako jsou CzechCrunch a další média. A k tomu pořádáme vlastní konferenci Trask Future Insight.
 • Za zády budeš mít super tým, který čeká na tvoje nápady. Nabídne ti podporu a pomoc.
 • Budeš mít zodpovědnost, texty budou stát na tobě. Rádi ti budeme naslouchat. U nás budeš mít slovo, nebudeš jeden z mnoha. Získáš realizaci a zodpovědnost.
 • Zároveň budeš mít po ruce externisty, kteří ti s tvorbou textů pomůžou.
 • Máme 28 let praxe, stovky expertů a více než miliardový obrat. Rutina v Trasku nehrozí.
 • Máme super benefity i vybavení kanceláří – od fitka až po fotbálek. Zažiješ i grilování na střeše na Pankráci.


Pokud tohle všechno oceníš, čekáme v Trasku právě na tebe.  

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Marketing

Tvůj budoucí šéf:

Lenka Mansour

Lenka Mansour Marketing Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Společnost TRASK SOLUTIONS a.s. a další společnosti v její skupině budou zpracovávat poskytnuté osobní údaje a další získané údaje za účely realizace výběrového řízení a interní evidence a ochrany práv. Vaše údaje mohou být pro konzultaci vhodnosti Vašeho profilu předány našim zákazníkům v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, automotive a utility, na jejichž projektech byste se podíleli. Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech jsou dostupné v Informacích o zpracování osobních údajů.

Další volné pozice v oddělení

Social Media Specialist

Zjisti více

Copywriter

Zjisti více