BI Analyst

Praha

Mám zájem


Kde ostatní vidí čísla, Ty vidíš příležitosti? Pak pro Tebe máme hodně zajímavé hřiště: hledáme odborníka, který má zkušenosti s prováděním analýzy dat. Pokud Tě baví práce s daty, moderními technologiemi a spolupráce s experty na poli Business Intelligence, můžeš se přidat k našemu týmu.


Co Tě čeká

Budeš pracovat s velkým množstvím dat, nastavovat BI procesy a zajišťovat správná data k analýzám, na kterých budeme pracovat. Čeká Tě sběr požadavků business uživatelů a IT. A v neposlední řadě budeš spolupracovat s kolegy a učit se od ostatních.


Co k tomu budeš potřebovat:

  • Znáš BI & DWH problematiku a datové modelování.
  • Jsou Ti blízké databázové technologie.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
  • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.

Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Business Intelligence

Tvůj budoucí šéf:

Ondřej Stokláska

Ondřej Stokláska Senior Manager, Business Intelligence

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn