Projektový manažer - Finance

Praha

Mám zájem


Chceš být součástí top projektů? Jako projektový manažer u nás povedeš atraktivní projekty především v oblasti financí, automative či telca. Pro tuto roli hledáme seniornějšího kolegu, který má zkušenosti z IT PM alespoň 3 roky.


Co Tě čeká

 • Možnost podílet se na projektech pro TOP české zákazníky (největší české bankovní instituce, pojišťovny, auto-moto společnosti).
 • Účast na tvorbě zajímavého produktu a nových procesů v rostoucí společnosti, podílení se na rozhodování a uvedení do praxe.
 • Spolupráce s expertními lidmi, rozvoj osobních kompetencí a znalostí.

Co k tomu budeš potřebovat:

 • Komunikativnost, asertivitu, pečlivost, samostatnost.
 • Na této pozici bude třeba řídit projekty, interní vývojový tým i vztah se zákazníkem. Měl bys mít tedy schopnost naslouchat klientovi, zjišťovat požadavky i zpětnou vazbu. Zároveň ale schopnost ohlídat si, že se nepřekračuješ scope projektu a případně komunikovat toto zákazníkovi.
 • Budeš mít odpovědnost za svěřený rozpočet směrem do oddělení a timing směrem k zákazníkovi, proto je důležitá Tvá schopnost předvídání a identifikace rizik.
 • Nechybí Ti přirozená autorita, schopnosti pravidelně řídit schůzky vzdáleně v online podobě, ale i on-site u zákazníka.
 • A máš zkušenosti s běžnými nástroji: JIRA, MS Project (či ekvivalenty), MS Teams, apod.

Co Ti nabízíme

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.  A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi,  péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:

 • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
 • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.
 • A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.
Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Portály a mobilní řešení

Tvůj budoucí šéf:

Lenka Koňušíková

Lenka Koňušíková Senior Manager

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn