Vývoj cloud služeb pro kompetenční centrum Škoda-Volkswagen

Mladá Boleslav

Mám zájem


Do nově vznikajícího (100% remote!) týmu hledáme kolegy, kteří svou budoucí prací výrazně ovlivní budoucnost oblasti automotive v Evropě. Stanete se součástí expertního centra, které řeší cloud pro celý koncern.


Hledáme kolegy:

Azure DevOpsServer Administrátor – Ovládáš Azure nebo AWS na úrovni admina? Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Ozvi se nám, nemusíš být expert, rádi ho z Tebe uděláme. Stačí mít zájem a chuť se rozvíjet.
Detail pozice.


PowerShell Developer – Skriptuješ v PowerShellu? Vyvíjíš pro MS Azure? Ozvi se nám. Nemusíš být expert, rádi zaučíme i méně zkušeného kolegu, který má zájem se v této oblasti pohybovat a rozvíjet.
Detail pozice


MS SharePoint Administrátor - Vyznáš se v infrastrukturních aplikacích? Pokud jsou pro tebe zajímavé aplikace na platformě .NET, ovládáš MS SharePoint online nebo onpremise jako admin, dej o sobě vědět. Hledáme zkušeného profíka, ale uvítáme i méně zkušené zájemce.
Detail pozice


Ať už se v nové roli vidíš rovnou, nebo si ji zatím dokážeš jen mlhavě představit, určitě se nám ozvi, třeba čekáme právě na tebe.


Zpět na seznam volných pozic

Do jakého oddělení nastoupíš:

Škoda Auto

Tvůj budoucí šéf:

Stanislav Spurný

Stanislav Spurný Senior Manager

Odborné články:

Máš o danou pozici zájem?
Nech nám na sebe kontakt, nebo nám rovnou pošli svůj životopis a my se ti ozveme.

Mám zájem


Zaujala tě tato nabídka? Nech nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Vložte životopis nebo odkaz na LinkedIn

Další volné pozice v oddělení

Powershell Developer

Zjisti více